System informatyczny informacyjny

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zużywany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to czynność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie stanowić w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w instytucji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wykorzystywana w budowie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie rozwiązanie dla słabych i małych firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skory do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele i Mężczyźni osiągają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i wspiera takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".